Menü
Sepetiniz

Menfezler

Marka: Atılgan Model: Alm.Mnf.25.25.Gmş.
Alüminyum Yüzeysel Banyo ve WC Havalandırma Menfezi- Panjur En:25 x Boy:25 cm ( Gümüş )..
Marka: Atılgan Model: Alm.Mnf.25.25.Byz.
Alüminyum Yüzeysel Banyo ve WC Havalandırma Menfezi- Panjur En:23 x Boy:23 cm (Beyaz) 1 Menfez ölçüsünü alırken kapatmak istediğiniz deliğin ölçüsünü ilk önce genişlik ve sonra yükseklik olmak üzere alınız.Ardından bulduğunuz sayılara 5er cm ilave ederek doğru olan ölçüyü bulacaksınız.Örneğin delik..
Marka: Atılgan Model: Alm.Mnf.25*45.Gmş.
Alüminyum Yüzeysel Banyo ve WC Havalandırma Menfezi- Panjur En:25 x Boy:45 cm ( Gümüş )..
Marka: Atılgan Model: Alm.Mnf.25*45.Byz
Alüminyum Yüzeysel Banyo ve WC Havalandırma Menfezi- Panjur En:25 x Boy:45 cm (Beyaz) 1 Menfez ölçüsünü alırken kapatmak istediğiniz deliğin ölçüsünü ilk önce genişlik ve sonra yükseklik olmak üzere alınız.Ardından bulduğunuz sayılara 5er cm ilave ederek doğru olan ölçüyü bulacaksınız.Örneğin delik..
Marka: Atılgan Model: Alm.Mnf.30*30.Gmş.
Alüminyum Yüzeysel Banyo ve WC Havalandırma Menfezi- Panjur En:30 x Boy:30 cm ( Gümüş )..
Marka: Atılgan Model: Alm.Mnf.30*30.Byz
Alüminyum Yüzeysel Banyo ve WC Havalandırma Menfezi- Panjur En:30 x Boy:30 cm (Beyaz) 1 Menfez ölçüsünü alırken kapatmak istediğiniz deliğin ölçüsünü ilk önce genişlik ve sonra yükseklik olmak üzere alınız.Ardından bulduğunuz sayılara 5er cm ilave ederek doğru olan ölçüyü bulacaksınız.Örneğin delik..
Marka: Atılgan Model: Alm.Mnf.35*35.Gmş.
Alüminyum Yüzeysel Banyo ve WC Havalandırma Menfezi- Panjur En:35 x Boy:35 cm ( Gümüş )..
Marka: Atılgan Model: Alm.Mnf.35*35.Byz.
Alüminyum Yüzeysel Banyo ve WC Havalandırma Menfezi- Panjur En:35 x Boy:34 cm (Beyaz) 1 Menfez ölçüsünü alırken kapatmak istediğiniz deliğin ölçüsünü ilk önce genişlik ve sonra yükseklik olmak üzere alınız.Ardından bulduğunuz sayılara 5er cm ilave ederek doğru olan ölçüyü bulacaksınız.Örneğin delik..
Marka: Atılgan Model: Alm.Mnf.35*55.Gmş.
Alüminyum Yüzeysel Banyo ve WC Havalandırma Menfezi- Panjur En:35 x Boy:55 cm ( Gümüş )..
Marka: Atılgan Model: Alm.Mnf.35*55.Byz
Alüminyum Yüzeysel Banyo ve WC Havalandırma Menfezi- Panjur En:35 x Boy:56 cm (Beyaz) 1 Menfez ölçüsünü alırken kapatmak istediğiniz deliğin ölçüsünü ilk önce genişlik ve sonra yükseklik olmak üzere alınız.Ardından bulduğunuz sayılara 5er cm ilave ederek doğru olan ölçüyü bulacaksınız.Örneğin delik..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 54 (5 Sayfa)